17 Жовтня, 2022 р., 09:24
Кожна людина має право на професійну правничу допомогу. У випадках, передбачених ЗУ «Про безоплатну правову допомогу», ця допомога гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету України.
17 Жовтня, 2022 р., 09:19
20 вересня 2022 року прийнято Закон України «Про внесення змін до статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо додаткової підстави звільнення з військової служби під час воєнного стану» .
14 Жовтня, 2022 р., 08:00
14 жовтня є особливим днем для українського народу. День захисників і захисниць України збігається у святкуванні з Днем козацтва і величним православним святом Покрови Пресвятої Богородиці.
13 Жовтня, 2022 р., 16:19
Міський голова Володимир БЄЛИЙ та начальник управління освіти, молоді та спорту Ольга РУБАНИК привітали з 155-річним ювілеєм педагогічний колектив Богодухівського ліцею №3.
07 Жовтня, 2022 р., 11:20
У зв’язку із численними зверненнями жителів територіальної громади  щодо видалення та кронування зелених насаджень, КП «Господар» Богодухівської міської ради інформує про наступне.
06 Жовтня, 2022 р., 10:09
Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля з боку окупантів. Сексуальне насилля під час війни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин - винного можна буде притягнути до відповідальності.
06 Жовтня, 2022 р., 10:05
Громадянами похилого віку визнаються особи, які досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а також особи, яким до досягнення зазначеного пенсійного віку залишилося не більш як півтора року (стаття 10 Закону України “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”).
03 Жовтня, 2022 р., 11:15
Поради мешканцям будинків щодо підготовки до опалювального сезону 2022/2023
03 Жовтня, 2022 р., 10:48
Поради мешканцям квартир щодо підготовки до опалювального сезону 2022/2023
30 Вересня, 2022 р., 09:05
Ще ніколи питання усиновлення не було для нас таким актуальним, як зараз. Війна в Україні просочена дитячими сльозами та болем, від яких краяться серця людей по всьому світу: сотні загиблих, ще більше – загублених і посиротілих. Втративши батьків, тисячі маленьких українців з непереборною надією мріють про маму і тата.