24 Жовтня, 2022 р., 13:17
ТАК, МОЖЛИВО.  Постановою Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 року №1172 затверджено Порядок припинення трудового договору у разі смерті роботодавця-фізичної особи або набрання законної сили рішенням суду про визнання такої фізичної особи безвісно відсутньою чи про оголошення її померлою.
20 Жовтня, 2022 р., 14:41
Незалежно від зареєстрованого місця проживання, можна отримати медичну допомогу в будь-якому закладі охорони здоров’я, який має договір із Національною службою здоров’я України (НСЗУ).
20 Жовтня, 2022 р., 09:57
14 жовтня 2022 року  Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» згідно з якої ВПО, яким не вдалося оформити державну допомогу до 30 квітня через застосунок «Дія», зможуть повторно подати заявку до 1 грудня.
19 Жовтня, 2022 р., 15:36
Під головуванням Володимира БЄЛОГО відбулися засідання Комісії з питань захисту прав дитини та Комісії з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які перебувають в установленому порядку на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
19 Жовтня, 2022 р., 13:43
ТАК, повинен, оскільки обов’язок батьків по утриманню дитини на час введення воєнного стану в Україні ніхто не скасовував.
19 Жовтня, 2022 р., 10:06
Війна кардинально змінила наше життя, але не зламала нас. Попри обстріли, зруйновані тренувальні бази та проблеми з фінансуванням, українські спортсмени і сьогодні продовжують підніматися на найвищі сходинки п’єдесталу пошани.
17 Жовтня, 2022 р., 14:30
Військовослужбовці — це громадяни України, які проходять дійсну військову службу у складі Збройних сил України та інших військ відповідно до Закону України.
17 Жовтня, 2022 р., 13:40
Поради мешканцям будинків щодо підготовки до опалювального сезону 2022/2023