15 Січня, 2024 р., 08:21
Богодухівський район електричних мереж АТ“Харківобленерго” повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт будуть знеструмлені населені пункти та вулиці громади (див. графік).
13 Січня, 2024 р., 14:18
Богодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Івано-Шийчинського старостинського округу, до якого входять  с.Братениця, с.Івано-Шийчине та с.Тимофіївка Богодухівського району.
12 Січня, 2024 р., 14:53
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що мобільний застосунок «Моя податкова» у розділі «Послуги» надає можливість подати декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки:
12 Січня, 2024 р., 08:30
11 Січня, 2024 р., 16:47
З 11.01.2024 року у зв’язку з погіршенням погодних умов усі функціонуючі Пункти Незламності по Богодухівській міські територіальній громаді переведені у цілодобовий режим роботи. Тож у разі екстрених ситуацій кожен може у будь-який час звернутися до  найближчого пункту  та убезпечити себе від біди.
11 Січня, 2024 р., 16:40
Протягом січня 2024 року триватиме робота над Планом відновлення та розвитку Богодухівської міської територіальної громади.
11 Січня, 2024 р., 15:37
Всі охочі отримали безоплатні кваліфіковані юридичні консультації та відповіді на хвилюючі питання.
11 Січня, 2024 р., 11:33
На початок 2024 року близько 70 тисяч медпрацівників (з них 16 тисяч — сімейні лікарі) пройшли навчання за програмою ВООЗ mhGAP і тепер можуть надавати підтримку з ментального здоров’я. Тобто кожен третій «сімейний» наразі може розпізнати, діагностувати, допомогти, або ж за необхідності направити до вузького спеціаліста.