09 Січня, 2024 р., 10:04
Цифровізація регіонів – один з головних складників трансформації України, зазначають у Міністерстві цифрової трансформації.
09 Січня, 2024 р., 10:01
Погодні умови протягом останніх діб призвели до значного погіршення стану доріг. Перший заступник Віктор Стойчик доповів про заходи, вжиті міською радою у співпраці із підприємцями та керівниками інших установ щодо розчищення і посипання доріг. Ця робота ще продовжується, техніка на дорогах комунальної власності працює. На жаль, незважаючи на звернення міської ради, не забезпечується розчищення доріг, які перебувають на балансі ДП «Дороги Харківщини» (вул. Центральна та Шевченка у м. Богодухові та під’їзні дороги до населених пунктів громади).
08 Січня, 2024 р., 16:45
Богодухівський район електричних мереж АТ“Харківобленерго” повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт будуть знеструмлені населені пункти та вулиці громади (див. графік).
08 Січня, 2024 р., 15:44
З початком повномасштабного вторгнення на наші землі, велика кількість як військових так і цивільного населення потребують в переливанні крові.
08 Січня, 2024 р., 15:31
Майданчик, де можна отримати безкоштовну правову онлайн-допомогу, було розроблено представництвом Датської ради у справах біженців в Україні.
07 Січня, 2024 р., 16:45
06 Січня, 2024 р., 10:19
Давай поговоримо відверто... Ворог не відмовляється від своїх планів. Він накопичує сили й хоче знову взяти Купʼянськ, Ізюм, окупувати Чугуїв і Харків.
05 Січня, 2024 р., 14:31
Гарантуй безпечне майбутнє своїй родині.
05 Січня, 2024 р., 08:21
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що з 1 січня 2024 року розпочато Кампанію декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2023 року.