29 Січня, 2024 р., 16:19
Богодухівський район електричних мереж АТ“Харківобленерго” повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт будуть знеструмлені населені пункти та вулиці громади (див. графік).
29 Січня, 2024 р., 14:48
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела та суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору можна за вибором платника (фізичної особи) в один із таких способів:
29 Січня, 2024 р., 11:19
Двома командами («ФК Богодухів» та «ДЮСШ-Ветерани») наша громада розпочала боротьбу у відкритому Чемпіонаті з футзалу Валківської МТГ пам’яті Романа МЯКОТИ. Всього у змаганнях заявлено 14 команд. У суботу та неділю наші земляки зіграли по чотири гри.
29 Січня, 2024 р., 08:24
29 Січня, 2024 р., 08:01
Це трагічна і водночас важлива подія в історії нашої країни, коли молоді хлопці-студенти та курсанти-добровольці зупинили більшовицький наступ, чим врятували молоду українську державність. За жертовність юних патріотів сучасники охрестили «першими кіборгами», проводячи паралель із захисниками Донецького аеропорту.  Сьогодні, згадуючи подвиг Героїв Крут, ми вшановуємо пам’ять закатованих і страчених молодих українських життів. Вічна пам’ять кожному, хто віддав найцінніше за незалежність рідної землі, слава нашим Героям, які продовжують цю боротьбу сьогодні та зміцнюють віру у переможне українське майбутнє!
26 Січня, 2024 р., 08:18
25 Січня, 2024 р., 15:51
Відповідно до підпункту 298.8.4 пункту  298.8 статті 298 Податкового кодексу України у разі коли у податковому (звітному) році частка сільськогосподарського товаровиробництва становить менш як 75 відсотків, сільськогосподарський товаровиробник - юридична особа сплачує податки у наступному податковому (звітному) році на загальних підставах.
25 Січня, 2024 р., 15:49
📝*У м. Богодухів 29.01.2024-02.02.2024 буде відбуватися збір даних на отримання фінансової допомоги* переселенцям та постраждалим від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом “Право на захист”. А саме, 3600 грн на особу на місяць протягом 3 місяців!
25 Січня, 2024 р., 15:33
Представники соціальної сфери, галузі освіти, правового захисту Богодухівської та Золочівської громад обговорювали явище «невизначеної втрати».
25 Січня, 2024 р., 10:15
Усім власникам домоволодінь, які розмістили внутрішньо переміщених осіб!