04 Січня, 2024 р., 15:33
Війську потрібен твій цивільний досвід. Шукаємо операторів дронів, ІТ-івців, медиків, водіїв і десятки інших спеціальностей.
04 Січня, 2024 р., 11:22
Богодухівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє, що 30 грудня 2023 року виявлено трупи свійських свиней біля лісосмуги поблизу садового товариства «Першотравневе» Валківської міської територіальної громади Богодухівського району, проведено комісійний відбір проб патологічного матеріалу сумісно з фахівцями Харківської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Відібраний патологічний матеріал від свиней направлено до Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області для проведення дослідження на АЧС. Відповідно до звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області № 003922 п.м./23 від 31.12.2023, при молекулярно-генетичних дослідженнях виділено ДНК вірус африканської чуми свиней, тобто підтвердився спалах захворювання свиней на особливо небезпечну хворобу тварин – Африканську чуму свиней.
04 Січня, 2024 р., 11:11
На виконання комплексної програми «Розвиток та функціонування української мови як державної в Харківські області на 2022-2025 роки» просимо сприяти щодо дотримання норм законодавства про державну мову у сфері обслуговування споживачів.
03 Січня, 2024 р., 16:45
 Богодухівський район електричних мереж АТ“Харківобленерго” повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт будуть знеструмлені населені пункти та вулиці громади (див. графік).
03 Січня, 2024 р., 16:36
Сьогодні під головуванням секретаря міської ради Рамаза ГАМБАРАШВІЛІ відбулося робоче засідання з підготовки Положення про звання «Почесний громадянин Богодухівської міської територіальної громади» за участі заступників міського голови, депутатів та начальників відділів міської ради, представників громадських організацій та Почесного громадянина міста Богодухова і Богодухівського району (в колишніх адміністративних межах) Петра ГУРІНА.
03 Січня, 2024 р., 13:20
Чинним законодавством України передбачена можливість отримання пенсії померлого законного чоловіка (дружини). Такий вид пенсії, згідно із Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – «Закон»), називається пенсією у зв’язку з втратою годувальника.
03 Січня, 2024 р., 08:32
02 Січня, 2024 р., 16:25
Богодухівська міська рада долучилася до реалізації експериментального проєкту Міністерства у справах ветеранів України із запровадження інституту помічника ветерана.
02 Січня, 2024 р., 10:46
09 листопада 2023 року прийнято Закон України  «Про Державний бюджет України на 2024 рік», який набирає законної сили 01 січня 2024 року.
01 Січня, 2024 р., 16:45