18 Травня, 2021 р., 15:55
 19 травня 2021 року о 14.00 в приміщенні сесійної зали Богодухівської районної ради за адресою: м. Богодухів, пл. Свято-Духівська, 2  відбудеться IX позачергова сесія Богодухівської міської ради VIII скликання.
18 Травня, 2021 р., 09:48
У відповідності до Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018, КП «Богодухіввода» надає інформацію про намір зміни тарифів на комунальні послуги, які надаються підприємством, шляхом їх розрахунку.
18 Травня, 2021 р., 09:04
 18 травня в усьому світі відзначається Міжнародний день музеїв. Музеї – це місця пам’яті, історії та культури. Саме тут зберігаються таємниці минулого і саме тут можливо відчути живий подих історії.
17 Травня, 2021 р., 15:17
Оперативна інформація про хід виконання бюджету Богодухівської міської територіальної громади Богодухівського району  в 2021 році
17 Травня, 2021 р., 15:09
 З 18 по 24 травня по Харківській області очікується надзвичайна пожежна небезпека 5 класу. Протягом доби можливі грози, шквали та град. Будьте обережні!
17 Травня, 2021 р., 14:55
 Питання водопостачання є завжди актуальним, а коли виходить з ладу артезіанська свердловина – це надзвичайна подія.
17 Травня, 2021 р., 14:41
Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ вручив Подяки жінкам, чий досвід виховання дітей є прикладом для наслідування.
17 Травня, 2021 р., 10:36
В суботу у другому турі Чемпіонату Харківської області ФК «Богодухів» поступився ФК «Динамік-ХНУРЕ» з рахунком 2:0. Наступним нашим суперником стане команда «Енергетик» із Солоницівки.