Дорогі земляки!

Дата: 28.07.2023 08:25

Фото без опису28-го липня український народ відзначає День Української Державності.

Історія українського державотворення сягає своїми витоками Руської середньовічної держави, центром якої був Київ. Звідси родом герб, грошова одиниця, а головне, Київ як політичний і культурний центр України.
Це свято вдруге відзначається у воєнних реаліях. Не феєрверками і святковими гуляннями, а вогнем і мечем сьогодні ми відстоюємо своє право на суверенітет та самостійний шлях розвитку, і на весь світ стверджуємо, що українській державності понад тисяча років.
Увесь це час за свої землі, свободу і незалежність відчайдушно боролися герої минулого – вільні козаки, безстрашні гетьмани, січові стрільці, незламні свободолюбиві українці. За тисячолітню незалежність сьогодні борються герої сучасності, мужні воїни, захисники і захисниці, кожен громадянин і громадянка нашої держави – на своєму місці. Сьогодні ми об’єднані у боротьбі не тільки за кожен сантиметр рідної землі, а й відвойовуємо кожну хвилину своєї історії, адже ми – самодостатня нація.
Віримо – усе повернеться: загарбані території і кожна людина, яка вимушена сьогодні перебувати поза своєю рідною землею. Загояться рани, відбудуються міста…Не повернуться лише полеглі Герої. Але завдяки їм  ніколи не повернеться і «руський мір», з його болем, руйнуваннями, кайданами.
Слава Україні!🇺🇦
Слава нашим Героям, які боронять рідну землю від російської навали!
Слава всім, хто  своєю працею підтримує міцний тил!
Зі святом вас, шановні земляки! З Днем Української Державності!

Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ