Новини
23 Липня, 2023 р., 19:57
Сьогодні на виїзді з рахунком 13:3 обіграли команду "Торпедо" (Сніжків).
На невеличку перерву у змаганнях ФК "Богодухів" йде лідером турнірної таблиці. Пишаємось нашими спортсменами.
З нетерпінням чекаємо на наступні ігри. Дякуємо нашим захисникам за можливість вболівати за улюблену команду.
21 Липня, 2023 р., 15:59
У далекому 1913 році у придбаному на зібрані благодійні кошти приміщенні був відкритий санаторій. Це був перший туберкульозний лікувальний заклад того часу.
21 Липня, 2023 р., 15:34
Лектори продемонстрували учасникам заходу різновиди вибухонебезпечних предметів, ознайомили з алгоритмом дій у разі їх виявлення та закликали бути максимально обережними та відповідальними, оскільки Україна наразі є найзамінованішою країною світу.
21 Липня, 2023 р., 14:05
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до статті 45 Закону України від 18 листопада 2003 року № 1255-IV «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень» із змінами та доповненнями, держатель або реєстратор Державного реєстру обтяжень рухомого майна (далі – Державний реєстр) зобов’язані на запит будь-якої фізичної або юридичної особи надати завірений держателем або реєстратором Державного реєстру витяг з Державного реєстру.
21 Липня, 2023 р., 11:11
Питання гендерної рівності та запобігання проявам дискримінації в Україні не тільки залишається актуальним, а й в деяких випадках потребує законодавчого врегулювання.
21 Липня, 2023 р., 09:13
Богодухівський район електричних мереж АТ“Харківобленерго” повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт будуть знеструмлені населені пункти та вулиці громади (див. графік ).
В графіку відключень можуть бути доповнення чи зміни, слідкуйте за нашими публікаціями
20 Липня, 2023 р., 17:12
Будь-хто з цих людей може опинитися під загрозою торгівлі людьми, незалежно від соціального статусу, освіти, віку чи статі.
20 Липня, 2023 р., 15:53
Саме таке рішення сьогодні ухвалили на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богодухівської міської ради. Члени Комісії керувалися єдиним і першочерговим аргументом - безпека дітей та персоналу закладів освіти, яку наразі неможливо забезпечити, оскільки наша громада знаходиться в зоні досяжності ворожих РСЗВ, систем типу С-300 тощо.
20 Липня, 2023 р., 14:27
20 Липня, 2023 р., 14:21
В останні дні складаються сприятливі погодні умови для появи в наших лісах грибів. З давнини гриби вважалися улюбленою їжею людини.