Соціальна послуга натуральної допомоги. Де її можна отримати у громаді?

Дата: 06.02.2024 16:09

Нагадуємо, що соціальні послуги у громаді надає КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради Харківської області» (Центр). Сьогодні коротко зупинимося на роботі відділення натуральної та грошової допомоги Центру.

Однією із найбільш затребуваних є послуга натуральної допомоги, адже вона передбачає організацію майже усіх побутових процесів: прання, приготування їжі, прибирання, обробіток присадибної ділянки, рубання дров, косіння тощо. Сюди ж відносяться і послуги перукаря. Крім цього, у пункті прокату, який функціонує при відділенні натуральної та грошової допомоги Центру, можна отримати у тимчасове користування засоби реабілітації (інвалідні візки, ходунки, милиці, палиці та інші засоби).

Станом на 01.02.2024 року на обліку у відділенні знаходиться 311 осіб. Протягом 2023 року його послугами охоплено 612 мешканців нашої громади.

📝Послуга натуральної допомоги відповідно до Державного стандарту надається особам:

- похилого віку;

- з інвалідністю;

- які мають невиліковні хвороби;

- які перебувають у складних життєвих обставинах.

📌 За більш детальною інформацією щодо отримання соціальних послуг звертайтеся до КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради Харківської області» на адресу: м. Богодухів, пл. Героїв Чорнобиля, буд. 2 або за ☎️ (05758 3 30 32).