Приємні звістки зі світу спорту для нашої громади

Дата: 05.02.2024 09:47

Наш земляк Богдан ЗМІЇВСЬКИЙ з результатом 2 метри 10 сантиметрів посів друге місце серед молоді у стрибках у висоту на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Вітаємо!

По чотири матчі зіграли «ФК Богодухів» та «ДЮСШ-Ветерани» у відкритому Чемпіонаті з футзалу Валківської МТГ пам’яті Романа МЯКОТИ.

«ФК Богодухів» піднявся на лідируючі позиції, одержавши перемоги в усіх чотирьох зустрічах проти «Сосонівки», «Баранового», «ДЮСШ-Ветерани» (Богодухів) та  «ДЮСШ-Валки».

Для «ДЮСШ - Ветерани» перемогою закінчився матч проти «Баранового», у інших трьох - поступилися командам «Ветерани Валки», «Високопілля» та «ФК Богодухів».

7 матчів провели вихованців відділення футболу Богодухівської ДЮСШ у зимових чемпіонатах Харкова.

Команда 2013-2014 років народження здобула дві перемоги над харківськими суперниками «Металіст-2» та «ДЮСШ-5».

З нічийним рахунком закінчився матч наших хлопців 2010-2011 років народження з «Маяк» (м. Харків).

Аж чотири зустрічі провели наші наймолодші футболісти. У їх арсеналі перемога над «Маяк» (м. Харків), нічия з «Арена» (м. Харків) та дві поразки від лідера змагань – «Юніор» (с. Пісочин).

Продуктивними були вихідні і для представників бойових мистецтв. У суботу провели спільну бойову практику таеквондисти та боксери нашої спортивної школи, ДЮСШ «Центр бойових мистецтв Харківської обласної ради» та спортсмени із Сум та Тростянця.