Пишаємося нашими розумниками та розумницями!

Дата: 05.02.2024 13:55

Раді повідомити, що Богодухівська громада має переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад.

У трійку кращих знавців історії увійшли:

ІІ місце - Єгор ПЕТРИНІН, учень 11 класу КЗ «Богодухівський ліцей №3» (вчитель Людмила КИШИЧЕНКО);

ІІІ місце - Олена ШИГИМАГА, учениця 9 класу КЗ «Богодухівський ліцей №3» (вчитель Юлія ДЕЙНЕКО).

Високий рівень знань з біології продемонстрували:

ІІ місце – Валерія БОГМАЦЕР, учениця 10 класу КЗ «Богодухівський ліцей №2» (учитель Тетяна ЗАПОЛОЧНА);

ІІ місце – Альона ШАФ, учениця 9 класу КЗ «Богодухівський ліцей №3» (учитель Лариса ОЛЬХОВСЬКА);

ІІІ місце – Олександра ПИЛИПЕНКО, учениця 10 класу КЗ «Богодухівський ліцей №1» (учитель Тетяна СУПРУН).

Вітаємо талановиту учнівську молодь! Дякуємо педагогам і батькам за підготовку та підтримку! Ви у нас найкращі!

Олімпіади з інших предметів ще тривають. Тож, бажаємо їх учасникам успіхів!