17 Грудня, 2021 р., 10:38
За статистикою в Україні курить більше половини дорослого населення в цілому, серед них палить більше 10% жінок. Також, за деякими дослідженнями, серед старшокласників у школах курить близько 53%. Внаслідок цього Україна займає перше місце в Європі за розповсюдженням тютюнопаління. Протягом 30 років курець викурює приблизно 20000 сигарет, або 160 кг тютюну, поглинаючи в середньому 800 г нікотину.
17 Грудня, 2021 р., 09:35
У непростих умовах сьогодення саме вони здійснюють надзвичайно відповідальну місію – забезпечують належне виконання рішень судів. Робота державного виконавця є достатньо складною і постійно пов’язана з гострими конфліктними ситуаціями. Щодня, довіряючи свої долі, громадяни спираються на сумлінність та неупередженість державних виконавців.
17 Грудня, 2021 р., 09:31
Богодухівська міська рада запрошує на свято дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з інвалідністю. Захід відбудеться 19 грудня о 10:00 у Міському будинку культури. На учасників чекає розважальна програма та солодкі подарунки! Приходьте, буде весело!
16 Грудня, 2021 р., 19:38
17 грудня о 14.00 в приміщенні Богодухівської районної ради (м. Богодухів, пл. Свято-Духівська,2) відбудеться засідання ХХІІ позачергової сесії Богодухівської міської ради VIII скликання.
16 Грудня, 2021 р., 18:11
 Приймати участь у вирішенні нагальних проблем громади тепер будуть і старости, які стали його членами.
15 Грудня, 2021 р., 17:03
У листопаді у нашій громаді запроваджено соціальну послугу патронату над дитиною. Це дало нам можливість організовувати тимчасовий прихисток для дітей, чиї батьки з тих чи інших причин не здатні виконувати своїх обов’язків.
15 Грудня, 2021 р., 16:57
16 грудня 2021 року о 14.00 у приміщенні Богодухівської міської ради (м. Богодухів, пл.. Соборності,2) відбудеться засідання виконавчого комітету Богодухівської міської ради.