До уваги мікро-, малого та середнього бізнесу, а також тих, хто планує розпочати власну справу

Дата: 16.04.2024 09:50

Фото без описуНаціональний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.uа та платіжним сервісом RozetkaPay проводять набір на безкоштовний вебінарний проєкт «Iнтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатись з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом  та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

До участі в навчанні запрошуються представники. Проєкт буде корисний для крафтових локальних виробників, майстрів, щo виробляють власну продукцію  та  хочуть  продавати  їï  онлайн  на  всі регіони країни.

Під час вебінарів учасники дізнаються про:

• як розвивається електронна комерція в Українi;
  • щo необхідно, щоб стати підприємцем онлайн;
  • як знайти постачальників для сво го бізнесу ;
  • як правильно вибрати канали збуту;
  • я к працювати з асортиментом  товарів;

- як приймати оплату онлайн;

• що підприємцю потрібно знати про фіскалізацію;
  • як працювати з покупцем, щоб він став постійним клієнтом ;
  • інструменти, які спрощують життя підприємцю.

Початок навчанні: 18 квітня 2024 року. Детальна інформація за посиланням: https://business.diia.gov.ua/10-steps-to-online-sales.

Заявку можна подати до 17 квітня 2024 року включно.

Зареєструватись необхідно за посиланням:

Подальші інструкції щодо навчання, заресстрован i учасники отримають на вказані особисті електроннi адрес и.

За додатковою i нформаіцією можна звертатись до консультантки відділу  освіти та підтримки малого та середнього підприємництва ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та    експорту»    Коломiєць Вікторії   за  електронною адресою: vkolomiiets@epo.org.ua.