17 Лютого, 2022 р., 16:59
20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. У цей день в Україні вшановують пам’ять про тих громадян, які віддали своє життя під час подій Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року) або ж на початку російської агресії проти України у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини.
17 Лютого, 2022 р., 15:00
За повідомленням АТ «Харківобленерго», у зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 18.02.2022.
16 Лютого, 2022 р., 15:00
За повідомленням АТ «Харківобленерго», у зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 17.02.2022.
16 Лютого, 2022 р., 12:48
З метою забезпечення прав дітей та соціальної підтримки їх сімей члени комісії розглянули усі питання порядку денного. Прийняті відповідні рішення, які стосувалися доцільності позбавлення батьківських прав, захисту майнових інтересів та проблем цілодобового перебування дітей нашої громади в КЗ «Богодухівська спеціальна школа».
16 Лютого, 2022 р., 11:00
Міський голова Володимир БЄЛИЙ, голова Богодухівської районної ради Юрій ЯЦИНА, заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації Юрій КУЗУБ та представники трудових колективів взяли участь у заходах біля погруддя Т.Г. Шевченка. Під виконання Державного Гімну України на флагштоці  урочисто замайорів Держаний Прапор України. Саме в такі моменти приходить усвідомлення того, що ми, українці, єдині в тому, що  любимо свою країну і готові її захищати. В єдності наша сила!
15 Лютого, 2022 р., 18:29
Депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять депутата міської ради Нагорного Олексія Павловича, який 13 лютого передчасно пішов з життя.
15 Лютого, 2022 р., 16:01
Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання.
15 Лютого, 2022 р., 15:00
За повідомленням АТ «Харківобленерго», у зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 16.02.2022.