22 Лютого, 2022 р., 11:56
Після сходу снігу, майданчики біля сміттєвих баків вражають своїм різнобарв‘ям.
21 Лютого, 2022 р., 16:59
Весна близько!
21 Лютого, 2022 р., 15:46
Роботи щодо її встановлення велися і взимку, за будь-яких погодних умов. Міський голова Володимир БЄЛИЙ разом з директором КП «Богодухіввода» Сергієм ТРОЦЕНКОМ проінспектували завершення робіт.
21 Лютого, 2022 р., 15:00
За повідомленням АТ «Харківобленерго», у зв‘язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 22.02.2022.
21 Лютого, 2022 р., 14:50
Завдяки змінам, які відбулися в законодавстві, на сьогоднішній день  особи з інвалідністю можуть отримати  безкоштовно технічний колісний засіб пересування.
21 Лютого, 2022 р., 14:48
Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кілька тисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.
21 Лютого, 2022 р., 11:50
V тур відкритого Чемпіонату Богодухівської громади з волейболу пройшов для нашої команди у напруженій боротьбі з волейболістами із Коломаку. Богодухівські спортсмени перемогли суперників із рахунком 3:2 (23:25, 22:25, 25:22, 25:22, 15:8).  А в Краснокутську місцева команда поступилася волейболістам із Золочева (0:3).