Новини спорту

Дата: 08.04.2024 10:52

Фото без описуyes Вихованці відділення футболу Богодухівської ДЮСШ два вихідні поспіль підкорювали футбольні майданчики Харкова.

У суботу, у рамках Кубку Харкова, дві вікові групи протистояли «Юніору» із Пісочина. Команда 2015-2016 років народження поступилася (2:5), а 2016-2017 років народження на останніх хвилинах вирвала перемогу (4:2).

Вихованці 2013-2014 років народження з рахунком 4:2 впевнено обіграли ДЮСШ-1 (м. Харків).

У неділю відбулися матчі турніру «1654 league junior». Суперником для усіх вікових груп була команда «Металіст». Переможним цей день став лише для богодухівців 2015-2016 років народження, інші дві команди, поступившись, повернулися додому без здобутих очок.

yes Любителі шахів активно відзначили Міжнародний день спорту. У міському турнірі, присвяченому цьому дню, за нагороди змагалися 7 учасників. Найсильнішими виявилися:

Колесніченко Валерій - 1 місце;

Сараєв Микола - 2 місце

Колмик Сергій- 3 місце.

Дякуємо нашим захисникам за можливість займатися улюбленою справою!