Минулі вихідні видалися багатими на спортивні події та досягнення наших земляків

Дата: 01.04.2024 11:50

Фото без описуП’ять нагород Чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО здобули вихованці нашої спортивної школи: дві золоті (Щербак Вадим, Точона Поліна), дві срібні (Варченко Ксенія, Плахонін Микита) та одна бронзова (Семенов Руслан).

Сім волейбольних команд Богодухівського району взяли участь у Турнірі пам’яті Бориса Сергійовича Ярошенка, талановитого спортсмена та тренера. Міський голова Володимир БЄЛИЙ під час урочистого відкриття змагань поділився своїми теплими спогадами про цю видатну людину. Рідна сестра Бориса Сергійовича Тамара пригадала слова свого брата, який завжди казав, що його покликання – служити дітям. Саме розвитку дитячого спорту Борис Сергійович присвятив своє життя . Цілий день на спортивному майданчику точилася запекла боротьба. Після групового етапу за нагороди продовжили змагатися чотири команди. За результатами півфінальних зустрічей у головному фіналі зустрілися «ДЮСШ-1 Богодухів» та «За Валки». Третє місце розіграли між собою «Полкова Микитівка» та «Коломак». З гордістю повідомляємо, що у обох вирішальних зустрічах перемогу здобули наші земляки. Отже, п’єдестал пошани виглядає наступним чином:

1 місце - «ДЮСШ-1 Богодухів»

2 місце – «За Валки»

3 місце - «Полкова Микитівка».

Двома віковими групами розпочали участь у турнірі «1654 league junior» вихованці відділення футболу Богодухівської ДЮСШ. Команда 2013-2014 років народження здобула нічию (3:3), а спортсмени 2010-2011 років народження - поразку (0:2). У обох матчах суперниками наших хлопців були вихованці академії «Металіст».

У міських змаганнях зі стрибків у висоту серед вихованців Богодухівської ДЮСШ нагороди здобули:

2006-2007 рік народження (1 місце - Кохан Володимир)

2008-2009 рік народження (1 місце - Сусло Валентин, 2 місце - Капустян Артем, 3 місце - Дюков Ілля)

2010 рік і молодше (1 - місце Плотніков Артур, 2 місце - Островський Філіп, 3 місце - Задорожний Тимофій)

2010 рік і молодше дівчата (1 місце - Панова Єлизавета).

Вітаємо та пишаємося вами, наші активні та спортивні!