«Намалюй малюнок - отримай подарунок»

Дата: 29.03.2024 15:31

Фото без описуПід таким гаслом відбулася зустріч маленьких мешканців нашої громади з представниками Благодійної організації «Українська Федерація Банків Продовольства» та Благодійного фонду «КРОК В НОВЕ ЖИТТЯ». Малеча зобразила на папері не лише свої переживання та біль, які принесла у їх життя війна, а й щирі дитячі сподівання на мирне дитинство та віру у перемогу України.

Усі учасники отримали від благодійників солодкі подарунки, а зібрані малюнки стануть частиною великої виставки «Війна очима дітей Харківщини», яку планують організувати наші сьогоднішні гості.