Рубрика «вандалізм у громаді» стає, на жаль, звичною для нас

Дата: 13.02.2024 14:10

Не вистачає слів, щоб висловити обурення з приводу чергового прояву «дурної сили» представниками підростаючого покоління.

Сподіваючись на безкарність, вони кидaють своєю поведінкою виклик правопорядку. І як це не прикро – доводять, що не мають елементарної поваги до рідного міста та країни в цілому… Біль, гнів та розчарування… Сподіваємось, на відео з камер спостереження батьки впізнають своїх дітей та зможуть скерувати енергію чад у корисне русло.
Звісно, порушники будуть встановлені, і понесуть відповідне покарання.
Нагадуємо, що у громаді діє Програма «Безпечне місто», в рамках якої встановлені камери відеоспостереження. Можливо, деяких осіб, при виникнені бажання скоїти порушення, це зупинить.
 А ми всі разом не проходимо байдуже повз порушників, цінуймо працю комунальників та прості речі, які маємо завдяки нашим захисникам!