Важлива інформація по Прихистку

Дата: 31.12.2023 15:43

29 грудня 2023 року постановою КМУ № 1413 внесені зміни до постанови КМУ від 19.03.2022 № 333, а саме:

❗️Компенсація надається фізичним особам - громадянам України, які є ✅власниками житла або їх представниками, наймачами (орендарями) житла державної або комунальної власності, ✅спадкоємцями, які прийняли спадщину, і безоплатно розміщували у своїх житлових приміщеннях ✅внутрішньо переміщених осіб, ❌крім осіб, з якими вони пов'язані родинними відносинами, споріднення яких засноване на шлюбі та кровному рідстві (чоловік, дружина, батько, мати, діти, онуки, зокрема повнолітні), для покриття витрат, пов'язаних з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

📌💳Виплати компенсацій здійснюватимуться за рахунок організацій, зокрема міжнародних.