До уваги громадян, що перебувають на території Богодухівської міської територіальної громади

Дата: 26.12.2023 08:39

В умовах воєнного стану, перебуваючи на території громади, обов’язково необхідно мати з собою документи, що посвідчують особу (паспорт громадянина України, інші документи, які відповідно до законодавства, посвідчують особу та підтверджують громадянство України і, зокрема, надають інформацію про місце реєстрації) та військово-облікові документи, які підтверджують відношення особи до  перебування на військовому обліку або проходження військової служби ( військовий квиток, тимчасове посвідчення військовозобов’язаного). Представляти вищезазначені документи посадовим особам, уповноваженим відповідно до законодавства перевіряти документи,  з метою перевірки  перебування громадян на військовому обліку та їх відношення до військової служби.