Харківський обласний соціальний центр матері та дитини

Дата: 02.10.2023 15:25

Фото без описуЦентр пропонує безкоштовне тимчасове проживання для вагітних жінок (від 7 місяця вагітності); жінок з дітьми від народження, які опинилися у складних життєвих обставинах; жінок з дітьми, які постраждали від домашнього насильства або втратили житло; одиноких та малозабезпечених матерів; сімей ВПО (жінок з дітьми).

У закладі створені належні умови та всі зручності для цілодобового проживання:

• затишне розташування;

• тимчасове безкоштовне проживання;

• часткове забезпечення продуктами харчування та м’яким інвентарем;

• індивідуальне ліжко-місце для мами та дитини;

• зручне кухонне і душове приміщення;

• санвузол, оснащений подачею гарячої та холодної води;

• ігрова кімната;

• вуличний дитячий ігровий майданчик;

У центрі працюють досвідчені фахівці, які надають послуги соціальної адаптації, психологічної підтримки, допомоги в аналізі життєвої ситуації, допомоги в оформленні документів та соціальних виплат, організації отримання медичних послуг, допомоги у пошуку роботи та сприяння у влаштуванні до учбового закладу (за потреби).

Наразі у закладі є вільні місця для 4-х родин.

Тому, якщо Ви потребуєте допомоги та підтримки, рекомендуємо скористатися послугами Харківського обласного соціального центру матері та дитини. Отримати консультацію та направлення можна звернувшись до Відділу соціального захисту населення Богодухівської міської ради, який знаходиться за адресою: м. Богодухів, вул. Молодіжна, буд. 7.