Богодухівська міська рада

Харківська область

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Дата: 25.07.2023 08:43
Кількість переглядів: 37

Свобода людини є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства, а забезпечення недоторканності свободи особи – однією з головних функцій держави.

30 липня відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Він був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю ООН з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Після повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України сотні тисяч людей зіткнулися з новими викликами, які підвищили їх вразливість до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

Якщо:

– Вас силою примушували працювати;

– Вам не виплатили обіцяної заробітної плати;

– у Вас відібрали паспорт чи інші документи;

– Вас насильно утримували, контролювали;

– Вам погрожували, шантажували;

– Вас змушували до жебрацтва;

– Вас втягнули у сексуальне рабство;

– Ви стикнулись з обманом, насильством

ВИ СТАЛИ ЖЕРТВОЮ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ!

В такому випадку необхідно звернутися за місцем перебування до місцевої державної адміністрації та правоохоронних органів або зателефонувати на цілодобову «гарячу лінію» за телефонним номером 15-47, де можна отримати фахові інформаційні, психологічні та юридичні консультації чи рекомендації щодо подальших дій або можливої допомоги. Анонімність та конфіденційність інформації кожного дзвінка гарантовано.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь