Днями відбулося засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

Дата: 12.06.2023 14:56

Фото без описуЧлени ради розглянули питання щодо організації проведення інформаційно-просвітницьких заходів, присвячених Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми (30 липня). Особливу увагу приділили основним аспектам здійснення систематичного контролю за умовами утримання та виховання дітей, які проживають в сім’ях, де існує загроза вчинення домашнього насильства.

В ході засідання учасники заходу обговорили проблемні питання щодо виявлення, реагування та взаємного інформування суб’єктів про факти домашнього насильства та необхідності постійного контролю за ситуацією в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, або мають високий ризик потрапляння в них, через вплив такого чинника як домашнє насильство.