Пишаємося нашими хлопцями!

Дата: 27.05.2023 17:14

Фото без описуСьогодні вранці від Богодухівського відділу поліції на виконання такого особливо відповідального завдання вирушили наші земляки: працівники Богодухівський районний відділ поліції (начальник Юрій Жук) та добровольці добровольчого формування Богодухівської міської територіальної громади (керівник Євген Шпінда). Транспорт для перевезення був наданий міською радою. І саме такі спільні зусилля, а також вміння і організований план пошуку, наших богодухівців дали позитивний результат - маленька втікачка була знайдена, ціла, неушкоджена, але дуже змучена і перелякана.

Дякуємо вам, хлопці!

Сил і здоровʼя маленькій сильній україночці Віолетті!