18 листопада в Україні відзначають своє професійне свято сержанти і старшини Збройних Сил України

Дата: 18.11.2022 08:34

Фото без описуСаме вони є найближчими помічниками командирів, лідерами, наставниками, вчителями і взірцем для підлеглих. Сержант у сучасних Збройних силах України – це вже не просто військовослужбовець, саме він дбає про бойове навчання та виховання особового складу, керує ним і підрозділами первинної ланки, несе велику відповідальність за життя солдат та їх бойову готовність.

Світова практика показала, що армії, де є професійний та підготовлений сержант - сильні та непереможні. Саме сержантська реформа стала одним із найважливіших компонентів нашого успішного протистояння такій величезній навалі, як «друга армія світу», та дозволяє нашим захисникам нищити ворога.

Бажаємо вам, шановні сержанти і старшини, міцного здоров’я та доброї бойової вдачі. Нехай ваш професіоналізм та безмежна любов до Батьківщини щодня наближають священну Перемогу. А у ваших родинах завжди панують мир та злагода!

Схиляємо голови у шані та скорботі за тими, хто виборював для нас мир ціною власного життя.

Вічна пам’ять полеглим Героям.

Слава Україні!