Відбулася ХХХIV позачергова сесія VIII cкликання

Дата: 16.09.2022 16:43

Перед тим, як перейти до порядку денного, міський голова Володимир БЄЛИЙ вручив грамоти місцевим аграріям за вагомий особистий внесок у задоволення продовольчих потреб громади. Чумаченко Микола, який нещодавно набув повноважень депутата міської ради, отримав своє посвідчення. Володимир Миколайович прозвітував про діяльність міської ради у міжсесійний період. Очільник громади позитивно відзначив роботу комунальних підприємств, детальніше зупинився на досягненнях КП «Богодухіввода» (керівник Сергій Троценко). Міський голова подякував депутатам за підтримку та прийняття рішень, які стосувалися розвитку та зміцнення комунальної галузі громади, зокрема придбання обладнання безперебійного живлення. «Вже зараз можна з впевненістю сказати, що наша з вами робота у мирний час рятує нам життя сьогодні»,- наголосив Володимир Миколайович.

В робочому порядку депутати розглянули усі питання порядку денного. Одноголосно підтримали усі запропонованих проєкти рішень.