Богодухівській громаді передали гуманітарну допомогу від Міжнародного фонду олімпійської солідарності при МОК

Дата: 02.06.2022 14:57

Фото без описуВ рамках проведення Олімпійського дня 2022 року в Україні, присвяченого 128 - річниці створення Міжнародного олімпійського комітету та 70-річчю участі спортсменів України в Олімпійських іграх, до м. Богодухів завітали Сергій ХРИСТОЄВ, заступник начальника управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, та Віктор ХРИСТОЄВ, голова відділення НОК України в Харківській області, член НОК України. Вони зустрілися з міським головою Володимиром БЄЛИМ і передали Богодухівській громаді від Міжнародного фонду олімпійської солідарності при МОК (президент Сергій Бубка) гуманітарну допомогу (спортивний інвентар) від олімпійських комітетів Туреччини та Угорщини.

Володимир Миколайович подякував за надану допомогу та зазначив, що навіть у сьогоднішній непростий час у Богодухівській громаді працюють спортивні секції і є потреба у додатковому обладнанні, і запевнив, що наші спортсмени у майбутньому обов'язково поповнять лави олімпійців. Попереду лише перемоги!