Коротко про послуги та графік роботи Богодухівського інклюзивно-ресурсного центру

Дата: 30.03.2022 12:12

Фото без описуВідповідно до листа Міністерства освіти і науки від 28.03.2022      №1/3710-22 «Про роботу інклюзивно-ресурсних центрів та організацію освітнього процесу для осіб з особливими освітніми потребами у період воєнного стану»   фахівці Комунальної установи «Богодухівський інклюзивно-ресурсний центр» Богодухівської міської ради Харківської області (вчитель-логопед, вчитель-дефектолог, вчитель-реабілітолог, практичний психолог):

- проводять  комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини та надають корекційно-розвиткові послуги як місцевим особам з ООП, так і внутрішньо переміщеним особам з ООП за згодою їх батьків;

- у разі потреби надають психологічну підтримку тимчасово переміщеним особам (включаючи їх родини), бійцям територіальної оборони, дітям, які зазнали психологічної травми під час військових дій.

Працюємо  за  очно-дистанційною формою.

Графік роботи фахівців центру:

понеділок – субота з 9.00 по 15.00;

неділя – вихідний.

За потребою після 15.00  надають послуги дистанційно.

066-886-4403 директор

099-563-9511 вчитель-логопед