ЧОЛОВІКИ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО ПЕРЕТИНАТИ КОРДОН ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 25.03.2022 09:07

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України до указу Президента від 24.02.2022 р. № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні” внесено доповнення, щодо обмеження на період війни заборони виїзду за межі України громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років не застосовуються до осіб, указаних у статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".

Зокрема, до осіб:

1) які мають посвідчення про відстрочку від призову та повідомлення про зарахування на спеціальний військовий облік;

2) які мають висновок військово-лікарської комісії про непридатність;

3) на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років;

4) які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років;

5) на утриманні яких перебуває дитина з інвалідністю віком до 18 років або повнолітня дитина, яка є особою з інвалідністю I чи II групи, до досягнення нею 23 років;

6) усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, на утриманні яких перебувають діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування, віком до 18 років;

7) зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують, у разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд;

8) чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час проведення антитерористичної операції.

За додатковою інформацією звертайтеся до бюро правової допомоги Богодухівського місцевого центру, які знаходяться за адресами:

???? м. Богодухів, вул. Покровська, 5.,  ????(068) 816 33 91;  ????(097) 60 200 64;

????(066) 979 71 33;