Дорогі земляки!

Дата: 26.02.2022 10:56

Ми з вами починаємо третій день нелегких випробувань і важких подій. Вони змінили нас, заставили по іншому поглянути на цінності, які раніше сприймалися як щось звичайне.

У цей час надважливо бути завжди на зв‘язку, підтримувати один одного, піклуватися про близьких і тих, хто захищає нас.

Сьогоднішній день наша громада зустріла у штатному режимі.

Два дні з комендантською годиною засвідчили, що всі відповідально підійшли до виконання цієї вимоги воєнного часу: громадський порядок контролюється силами поліції, випадків мародерства не зафіксовано.

Працюють магазини, аптеки. Дещо складна ситуація з хлібом потроху нормалізується: власна пекарня магазину «Елітан» працює на повну потужність, здійснюється завоз хліба в інші торгові точки.

Дорогі земляки! Кожен з нас у цей нелегкий час може підтримати захисників держави. Звертайтеся до наших медичних закладів, якщо бажаєте здати кров.

Багато хто ще не використав свої 1000 грн. еПідтримки: це можна зробити зараз, підтримавши Збройні сили.

Ми всі зараз розуміємо: за те, що в наших домівках тепло, є світло і вода, - хтось щодня гине у бойових діях.

Давайте берегти це почуття вдячності, виявляти турботу, підтримку, любов.

Бережіть себе.

Дякую всім вам за витримку і розуміння у цей складний час. Зберігайте спокій і без потреби не виходьте з дому!

Не вірте фейковим вкидам, панікерам і дезінформаторам - беріть інформацію з надійних джерел.

Я завжди на зв‘язку з вами.

Ваш міський голова Володимир Бєлий