Гід з державних послуг - соціальний захист

Дата: 07.02.2022 15:03

Фото без описуМіністерство цифрової трансформації України запустило «Гід з державних послуг» – єдиний інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Гід з державних послуг вирішує таку проблему — громадянам більше не потрібно витрачати купу часу та енергії на пошук. Все доступно, легко та зберігається на одному порталі. Гід з Державних послуг є офіційним джерелом про державні послуги в Україні.

Одна з найпопулярніших категорій — соціальний захист. Тут ви можете дізнатись про призначення соціальної допомоги соціально незахищеним категоріям громадян, пенсійні послуги, опіку та піклування. Переходьте за посиланням і знаходьте відповіді на свої питання: https://guide.diia.gov.ua/thematic-area/sotsialnyi-zakhyst