Стратегію розвитку Богодухівської міської територіальної громади обговорили у Зарябинському старостинському окрузі

Дата: 03.02.2022 14:15

Фото без описуЩоб висловити проблемні моменти та своє бачення розвитку, на зустріч з консультантом із децентралізації Віктором НЕСТЕРЕНКОМ зібралися мешканці Степного та Зарябинки.

Під час жвавого спілкування з людьми з’ясовано, що їх турбують проблеми безробіття у селі, недостатнього транспортного сполучення, труднощі з водопостачанням, закриття поштових відділень та медпунктів. Потенційні шляхи розвитку громади мешканці вбачають у раціональному використанні пустуючих будівель (відкриття літнього оздоровчого табору, приватного геріатричного пансіонату тощо); відродженні інфраструктури овочівництва; підвищення енергонезалежності шляхом впровадження альтернативних джерел енергії.

Наступні обговорення Стратегії розвитку громади відбудуться 4 лютого об 11:00 годині  в Дмитрівці  та о 14: 00 годині в Улянівці.