Центральна районна лікарня зможе відмовитися від використання балонного кисню

Дата: 12.01.2022 10:52

Фото без описуТака можливість з’явиться після встановлення кисневого генератора OXYVITAL, монтаж якого наразі триває. Вартість  пристрою 6,7 млн.грн, роботи по його монтажу – 1,4 млн. грн.. Кисневий генератор придбано за рахунок субвенції з державного бюджету.

Даний пристрій генерує 2,5 тис. літрів кисню  на хвилину, що забезпечить у повному обсязі безперебійну його подачу для 150-ти лікарняних ліжок. Для порівняння, потужність кисневого генератора ZELKO, який вже функціонує при районній лікарні, становить 250 літрів на хвилину та задовольняє потреби лише реанімаційного відділення та операційного блоку.

В умовах пандемії встановлення потужного кисневого генератора OXYVITAL значно підвищить ефективність нашої лікарні у боротьбі з COVID-19.