Послугу реєстрації можна отримати он-лайн

Дата: 03.12.2021 15:33

Фото без опису1 грудня набув чинності закон "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні", який дозволяє онлайн реєстрацію місця проживання. Відтепер у додатку або на порталі "Дія" можна буде вказати адресу, за якою фактично проживає особа, та отримати підтвердження від власника житла. Штампи в паспорті та виписки з ID-картки про реєстрацію місця проживання не будуть потрібні. Водночас зареєструвати місце проживання можна буде також надалі і в центрах надання послуг.

Саме ці питання були розглянуті в ході робочої зустрічі, яка відбулася в центрі надання адміністративних послуг. Обговорені шляхи ефективної взаємодії відповідних структур у реалізації нововведень для ефективного надання послуг мешканцям громади.