Зупинимо насилля разом!

Дата: 25.11.2021 11:35

Фото без описуВ рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти  насильства», яка щороку стартує 25 листопада,  за ініціативи Відділу соціального захисту населення Богодухівської міської ради, організовано вуличну інформаційну роботу. До проведення заходу долучилися студенти медичного коледжу,  учні Богодухівського ліцею №3 та дільничний офіцер поліції.  Шляхом розповсюдження листівок привернуто увагу населення до проблеми насильства, проінформовано мешканців громади про шляхи її вирішення, надані координати організацій нашої громади, до яких можна звернутися у разі загрози вчинення насильства.

Сподіваємось, що кожен такий захід поступово зруйнує в нашій ментальності стереотип, що «насильство – це сміття, яке не виносять із хати». Настав час розірвати це замкнене коло! Пам’ятайте, вихід є завжди! Номер національної «гарячої лінії» з протидії насильству: 0800500335.