Любов до футболу об’єднує людей різних професій

Дата: 15.11.2021 13:10

Фото без описуЦе довели учасники обласного турніру з футзалу на приз «Закриття сезону». У змаганнях взяли участь 4 команди. Приємно констатувати той факт, що наші земляки були представлені у трьох із заявлених команд.  Дебютантом турніру  стала збірна "Богодухів", яка складалася з працівників комунальних закладів Богодухівської міської ради та районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Можна з упевненістю сказати, що дебют був вдалим, адже збірна «Богодухів» здобула срібні нагороди.   Павло ГРИГОРОВИЧ (завідувач сектору у справах молоді та спорту Богодухівської міської ради) у складі збірної державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування став переможцем цих змагань.

Перед зимовою перервою Чемпіонату України (І ліга) перемогою завершили свої виступи вихованці Богодухівської ДЮСШ (2006-2005 р.н.). У непростому поєдинку наші юні футболісти з рахунком 0:1 перемогли «Арсенал» (м. Харків).

Вітаємо наших земляків, завжди пишаємося їх досягненнями!