Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Олександрівського старостинського округу

Дата: 15.09.2021 09:52

Фото без описуБогодухівська міська рада Харківської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Олександрівського старостинського округу.

Богодухівський міський голова вносить на розгляд жителів села Олександрівка, с-ща Вікторівка, сіл Байрак, Сухини, Кияни, Скосогорівка, с-ща Гавриші, сіл Павлове та Хрущова Микитівка на посаду старости Олександрівського старостинського округу кандидатуру ШИРИНІ Олександра Леонтійовича.

Розпорядження від 14.09.2021р. №128-ОД «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Олександрівського старостинського округу» розміщено на офіційному вебсайті Богодухівської міської ради: https://bogoduhivska-gromada.gov.ua.

Громадське обговорення відбудеться 18 вересня 2021 року:

о 10ºº у приміщенні колишньої Хрущово - Микитівської сільської ради за адресою: вул.Слобожанська, буд.5, с.Хрущова Микитівка  Богодухівського району Харківської області;

о 11³º у приміщенні Сухининського сільського клубу за адресою: вул.Данилова, буд.14, с.Сухини  Богодухівського району Харківської області;

о 13ºº у приміщенні Олександрівського сільського клубу за адресою: вул.Слобідська, буд.10, с.Олександрівка Богодухівського району Харківської області;

о 14³º у приміщенні Вікторівського сільського клубу за адресою: вул.Мічуріна, буд.1, с.Вікторівка Богодухівського району Харківської області;

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Олександрівського старостинського округу можуть використати поштову адресу: 62103, пл.Соборності, буд.2, м.Богодухів, або електронну адресу: bogspp@ukr.net.

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення кандидатури старости (05758) 3-20-02.

Відповідальна особа-  Аліксейчик Михайло Васильович.

Жителям Олександрівського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

Розпорядження Богодухівського міського голови

Додаток до розпорядження