Благоустрій NON STOP

Дата: 07.09.2021 16:02

Фото без описуБлагоустрій населених пунктів є одним із пріоритетних напрямів роботи місцевої влади. Це щоденна кропітка робота зі створення комфортних умов проживання мешканців громади.

Днями діти в селах Павлівка та Сінне отримали чудову можливість проводити вільний час на оновлених та пофарбованих дитячих майданчиках.

В селищі Вікторівка продовжуються роботи з ремонту водогону, а в селі Сінному впорядкували колодязі.

Обкошування територій та видалення карантинних рослин дає можливість не тільки зробити території охайними, але й зберегти здоров’я людей. В селі Сінне проведенні роботи по скошуванню амброзії. В селищі Вікторівка здійснено обкіс території кладовища та узбіччя дороги, яка сполучає центральну трасу з селом.

Працівниками КП «Богодухівжитло» були спиляні сухі дерева на пл.Свято-Духівській. Спільно з працівниками Богодухівського РЕМ на пл.Соборності проведена заміна лінії електропередач.