Вшануймо пам'ять Героїв!

Дата: 27.08.2021 09:11

Фото без описуДо уваги мешканців Богодухівської громади!

У суботу, 28 серпня 2021 року о 10.00 годині відбудуться меморіальні заходи до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Запрошуємо депутатів усіх рівнів, працівників та службовців, громадськість долучитися до патріотичної ходи та жалобного віче біля пам’ятного знака борцям за свободу і незалежність України «Козацький Хрест» у місті Богодухові.

Збір о 9.45 біля міського будинку культури.