Активні парки - локації здорової України

Дата: 15.07.2021 13:47

Фото без описуБогодухівська міська територіальна громада долучилася до соціального проєкту “Активні парки - локації здорової України”, започаткованого Президентом України Володимиром Зеленським. Цей проєкт має на меті організацію оздоровчої активності громадян, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення.

Локацією для активного дозвілля визначено популярне серед мешканців Богодухова місце -  Парк Перемоги. За ініціативи міського голови Володимира БЄЛОГО сьогодні там встановлена «шведська» стінка, комплекс турніків/брусів, створена координаційна лінія та пофарбовані лави.

Сподіваємось, що дані споруди стануть улюбленим місцем активного відпочинку не тільки дітей та молоді, а й мотивуватимуть до здорового способу життя більш доросле населення громади.