Урочистості з нагоди Міжнародного Олімпійського дня

Дата: 24.06.2021 14:21

23 червня 2021 року в м. Харків, у Палаці спорту «Локомотив» імені Г.М. Кирпи відбулися урочистості з нагоди Міжнародного Олімпійського дня. Захід пройшов за участі керівництва Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної та міської рад, Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області та Відділення НОК України в Харківській області із залученням учасників Олімпійських ігор сучасності - Людмили Джигалової, Віктора Рубана, Оксани Кайдаш, Олександра Сердюка, Катерини Дубровіної (Сердюк) та інших олімпійців та видатних спортсменів.

У обласному заході взяли участь представники Богодухівської громади – завідувач Сектору у справах молоді та спорту Павло Григорович, директор Богодухівської ДЮСШ Михайло Рубан і головний спеціаліст Сектору у справах молоді та спорту Олег Горін, які отримали Олімпійський прапор і сучасну книгу про розвиток Олімпійського руху