Засідання конкурсного комітету

Дата: 12.05.2021 14:09

Фото без опису12 травня першим заступником міського голови Віктором СТОЙЧИКОМ проведено засідання конкурсного комітету з визначення підприємств (організацій) для здійснення функцій робочого органу, який буде в подальшому організовувати проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських та міських автобусних маршрутах, які не виходять за межі Богодухівської громади.

На конкурс надійшла одна пропозиція від претендента – філія «Харківавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс». В ході розгляду визначено, що подані документи відповідають чинному законодавству України та умовам конкурсу.

Конкурсним комітетом шляхом голосування  одноголосно визнано переможцем – філію «Харківавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс».