Графік відключення електропостачання у травні

Дата: 05.05.2021 09:37

Фото без опису Богодухівський районний відділ АТ “Харківобленерго” повідомляє, що в зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту повітряних ліній та трансформаторних підстанцій будуть знеструмлені наступні населені пункти та вулиці: з 9-00 до 17-00 години.

За додатковою інформацією та з питань позапланових відключень звертайтеся до оператора кол-центру АТ “Харківобленерго” за телефонами:

057-34-24-413, 050-05-40-413, 067-23-40-413.

Дата ремонту

Найменування населеного пункту, найменування вулиці

05/05/21

с.Леськівка; х.Дев'ятибратово; с.Першотравневе; с.Н-Українка.

06/05/21

с.Гавриші; с.С-Яр: вул.Богодухівська; с.Вертіївка; с.Мерло: вул.Північна; с.В-Івани: вул.Змієвського, вул.Космонавтів; с.Шигимажино; х.Курили; с.Сінне вул.Сільська.

07/05/21

м.Богодухів: вул.Оверченка;  с.Н-Українка; с.К-Івани.

11/05/21

с.Гавриші; с.Сінне; с.С-Баланівка: вул.Садова, вул.Центральна; с.Улянівка; х.Дев'ятибратово; с.Воскресенівка; с.К-Івани; с.Свищі; с.Іванівка; с.Мар'їне; с.Дмитрівка; с.Зарічне.

12/05/21

с.К-Івани;  с.Н-Українка; с.Леськівка; м.Богодухів: вул.вул.Загорулька, вул.Замісцева, пров.Зелений, пл.Праці, пров.Тупий, вул.Гагаріна, вул.Успенська, вул.Охтирська, вул.Монастирська, пров.Монастирський, пров.Північний, вул.Катукова, пров.Пушкіна, пров.Грінченка, вул.Українська, пров.Український, пров.Вєдєнічева,  проїзд.Дачний, вул.Козацька, вул.Грайворонська, вул.Г.Сковороди,  пров.Покровський поділ, пров.Залиманівський, вул.Дем'янівська, вул.Покровська, вул.Космічна;

13/05/21

с.Вертіївка; с.Шарівка: вул.Лісна, вул.Центральна, пров.Луговий, пров.Сосновий; х.Дев'ятибратово; с.Н-Софіївка;  с.Мерло ; с.Шигимажино; х.Курили; с.Сінне вул.Сільська.

14/05/21

с.С-Баланівка: вул.Лісна; с.В-Івани: вул.Змієвського, вул.Космонавтів; х.Горбанівка; м.Богодухів: пров.Пушкіна, пров.Грінченка, вул.Українська, пров.Український, пров.Вєдєнічева,  вул.Замісцева.

17/05/21

с.С-Баланівка: вул.Садова, вул.Центральна, вул.Лісна; с.К-Івани; с.Свищі; с.Іванівка; с.Мар'їне; х.Дев'ятибратово.

18/05/21

с.Гавриші; с.С-Яр вул.Богодухівська; м.Богодухів: вул.Харківська, вул.Благовіщенська, вул.Підлісна; с.Н-Українка; х.Бабаки; с.Мерло ; с.Шигимажино; х.Курили; с.Сінне вул.Сільська.

19/05/21

с.Вертіївка; м.Богодухів: вул.Харківська, вул.Благовіщенська, вул.Підлісна; с.Ів.-Шийчине;с.Братениця; х.Бабаки.

20/05/21

с.Вертіївка; с.Шарівка: вул.Лісна, вул.Центральна, пров.Луговий, пров.Сосновий; с.Улянівка, х.Дев'ятибратово; с.Воскресенівка; с.К-Івани; с.Свищі; с.Іванівка; с.Мар'їне; с.Дмитрівка; с.Зарічне; с.Мерло ; с.Шигимажино; х.Курили; с.Сінне вул.Сільська.

21/05/21

с.Гавриші; с.С-Яр: вул.Богодухівська; с.Крисине; с.К-Івани; х.Горбанівка.

24/05/21

с.Першотравневе; с.Мирне; с.С-Яр: вул.Шкільна; с.Сінне вул.Сільська; с.Улянівка; х.Дев'ятибратово; с.Воскресенівка; с.К-Івани; с.Свищі; с.Іванівка; с.Мар'їне; с.Дмитрівка; с.Зарічне.

25/05/21

с.Гавриші; с.С-Яр: вул.Богодухівська; с.Вертіївка; с.В-Івани: вул.Змієвського, вул.Космонавтів; с.Н-Українка;  с.Мерло; с.Шигимажино; х.Курили; с.Сінне вул.Сільська.

26/05/21

с.Першотравневе; с.Мирне; с.Улянівка; х.Дев'ятибратово; с.Воскресенівка; с.К-Івани; с.Свищі; с.Іванівка; с.Мар'їне; с.Дмитрівка; с.Зарічне; м.Богодухів: вул.Монастирська, пров.Монастирський, пров.Північний, вул.Шевченка 60/1.

27/05/21

с.Леськівка; с.Н-Українка; с.Вертіївка; с.Мерло; с.Шигимажино; х.Курили; с.Сінне вул.Сільська; с.Гути: вул.Лісна, пров.Вишневий, вул.Шевченка; м.Богодухів: вул.Шевченка 60/1.

28/05/21

с.Павлівка; с.Кручик; с.С-Яр; х.Дубове; м.Богодухів: вул.Оверченка, вул.Мусійчанська, вул.Благовіщенська, вул.Харківська, пров.Харківський, вул.Суворова, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Ген.Гетьмана, вул.Підлісна, вул.Поповича.

31/05/21

с.Гавриші; с.С-Яр: вул.Богодухівська; с.С-Баланівка: вул.Садова, вул.Центральна, вул.Лісна; х.Бабаки; х.Філати; м.Богодухів: вул.Шевченка №60А, 64А, 64Б, 64Г, 64Д, 60/1, вул.Заводська №56.