Продовжено обмеження часів прийому громадян у ЦНАПі

Дата: 26.04.2021 11:35

Фото без опису До уваги мешканців громади! З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, на період з 26 квітня по 4 травня 2021 року продовжено обмеження часів прийому громадян у Відділі «Центр надання адміністративних послуг»:

- понеділок, вівторок, середа, пятниця з 800 до 1300 години;

- четвер з 800 до 1500 години;

- субота з 800 до 1200 години.

Нагадуємо, що на період дії обмежень, ведеться прийом документів від громадян виключно для вирішення питань соціальної сфери.

Розпорядження міського голови