03 Квітня, 2024 р., 14:55
Це шкодить не лише екології та здоров’ю, а й може стати загрозою вашому життю. Нещодавно під час спалювання трави у селі Крисине загинула жінка! Тож, бережімо себе і навколишнє середовище!  Пам’ятаймо, що самовільне спалювання листя та сухої трави – поза законом та несе за собою відповідальність!
03 Квітня, 2024 р., 14:44
Нагадуємо, що фізичні особи мають можливість отримати податкову знижку за витратами, здійсненими у 2022 році.
03 Квітня, 2024 р., 14:36
Безоплатні послуги юриста / адвоката можна отримати в наступних сферах:
03 Квітня, 2024 р., 14:26
Від слова до діла далека дорога. Але афірмації дійсно працюють. Пояснюємо, коли та як
02 Квітня, 2024 р., 16:37
Сьогодні відбулася толока в Івано-Шийчинському старостинському окрузі.
02 Квітня, 2024 р., 15:42
Держава охороняє і захищає права та інтереси дітей під час вчинення правочинів щодо нерухомого майна.
02 Квітня, 2024 р., 15:36
Обговорено стан забезпечення населення громади питною водою гарантованої якості.
02 Квітня, 2024 р., 11:39
Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, адже це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним. Адже навіть коли ми хочемо підтримати когось, ми не завжди знаємо як це зробити правильно і що саме сказати.
02 Квітня, 2024 р., 10:38
Головне управління ДПС у Харківській області проводить конкурс  з формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить  у власність держави на 2024 рік.
02 Квітня, 2024 р., 10:19
З початком весняно-літніх робіт від громадян надходять звернення та скарги стосовно використання пестицидів та агрохімікатів на присадибних ділянках, городах, приватних домоволодіннях.