03 Січня, 2024 р., 08:32
Богодухівський район електричних мереж АТ“Харківобленерго” повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт будуть знеструмлені населені пункти та вулиці громади (див. графік).
02 Січня, 2024 р., 16:25
Богодухівська міська рада долучилася до реалізації експериментального проєкту Міністерства у справах ветеранів України із запровадження інституту помічника ветерана.
02 Січня, 2024 р., 10:46
09 листопада 2023 року прийнято Закон України  «Про Державний бюджет України на 2024 рік», який набирає законної сили 01 січня 2024 року.
01 Січня, 2024 р., 16:45
31 Грудня, 2023 р., 21:41
Ось і добігає кінця 2023 рік. Рік війни, незламності та молитви за Україну! Ще один рік, який залишив по собі біль втрат та, разом з тим, зміцнив нас та ще більше об’єднав у прагненні здобути Перемогу!
31 Грудня, 2023 р., 17:38
За підтримки КУ ХОЦФЗН «Спорт для всіх» на майданчику зібралися 40 спортсменів, досвідчених і тільки но розпочавших свій волейбольний шлях. Позмагалися та гарно провели час у дружньому колі. А від отриманих нагород передноворічний настрій учасників заходу став більш святковим. Дякуємо Збройним Силам України за надійний захист та можливість нашим дітям відчути присмак свята!
31 Грудня, 2023 р., 15:43
29 грудня 2023 року постановою КМУ № 1413 внесені зміни до постанови КМУ від 19.03.2022 № 333, а саме:
30 Грудня, 2023 р., 17:24
Тренерський склад та вихованці спортивної школи разом з батьками влаштували справжнє спортивне свято. У футбол грали усі. І діти, і тата, і навіть мами не встояли і ганяли м'яча по полю.
29 Грудня, 2023 р., 13:44
  Увага! Користувачі земельних ділянок які відповідно до укладених договорів оренди здійснюють рибогосподарську діяльність (рибництво, рибальство) на водоймах, розташованих на території Богодухівської територіальної громади.