Підсумки спортивного уїк-енду

Дата: 21.02.2022 11:50

Фото без описуV тур відкритого Чемпіонату Богодухівської громади з волейболу пройшов для нашої команди у напруженій боротьбі з волейболістами із Коломаку. Богодухівські спортсмени перемогли суперників із рахунком 3:2 (23:25, 22:25, 25:22, 25:22, 15:8).  А в Краснокутську місцева команда поступилася волейболістам із Золочева (0:3).

Місця у  Чемпіонаті Богодухівської громади з шахів розподілилися наступним чином:

1 місце - ШКУРПІЛА Віталій

2 місце - АЛЬОХІН Максим

3 місце – КОНОВАЛОВ Юрій

VІ тур зимового Чемпіонату Богодухівської громади з міні-футболу закінчився з такими результатами:

Коломак 14-1 М‘ясний 1

Промінь 2012  2-7  Оld friends

Юнайтед Крисино 2-3  ДЮСШ

М‘ясний 2 17-5  Шарівка

Лозова jr 37 АГРОТЕХ

19 лютого юні боксери із Богодухівської, Краснокутської та Тростянецької громад провели товариські спаринги. Такі зустрічі дають змогу спортсменам збагатити свій досвід та сприяють підвищенню рівня їх майстерності. Слід зазначити, що богодухівські боксери (тренер Валентин КАЛЕБЕРДА) проявили себе на висоті.