16 Лютого, 2023 р., 07:30
Сьогодні українці згуртовані як ніколи, демонструючи не тільки національне, а й громадянське єднання. Єднання тилу й фронту, сходу й заходу, півдня й півночі, єднання ідей і дій, єднання України та світу. Зовнішні й внутрішні виклики, що постали сьогодні перед нашою країною, вимагають від кожного з нас консолідації та відповідальності! Ми не прагнемо чужого – ми боронимо своє. Ми єдині у своєму бажанні перемогти. Тож сьогодні, в День єднання, у нашій громаді майорить Державний прапор і звучить Гімн. Богодухівська громада готова до викликів і єдина в прагненні жити у вільній, соборній, незалежній та успішній Україні. Тримаймося, єднаймося та будьмо незламними!
15 Лютого, 2023 р., 17:00
Відключення електропостачання  з 16.02.2023 09:00 по 16.02.2023 13:00
15 Лютого, 2023 р., 15:56
«Червона калина» – це бригада, яка формується в Калинівці, Вінницька область, і братиме участь у наступальних операціях за ключові міста сходу України. Після повномасштабного вторгнення підрозділ був залучений до оборони столиці. Його бійці спільно із ЗСУ звільнили понад 20 населених пунктів Київщини, розбивали колони ворожої техніки та рівняли із землею позиції окупантів.
15 Лютого, 2023 р., 15:22
Дуже приємно, що у цей нелегкий час все більше людей, які здатні сприймати чужі проблеми як свої і надавати необхідну підтримку та допомогу.
15 Лютого, 2023 р., 13:05
У межах Національної кампанії «Гвардія Наступу» створено 8 добровольчих підрозділів
15 Лютого, 2023 р., 11:05
Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ, секретар міської ради Рамаз ГАМБАРАШВІЛІ, керівництво районної військової адміністрації та районної ради, ветерани бойових дій поклали квіти до Пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.
15 Лютого, 2023 р., 10:30
16 лютого о 9-00 годині - перший виїзд донорів від поліклінічного відділення м.Богодухів, вул.Чернієнка,13.
15 Лютого, 2023 р., 08:20
Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справляння яких покладено на контролюючі органи, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 03 серпня 2018 року № 733 (далі – Порядок №733).
14 Лютого, 2023 р., 16:08
Міський голова Володимир БЄЛИЙ обговорив деталі  проєкту з начальником Ювенальної Превенції ГУНП в Харківській області Артемієм КОНОВАЛОВИМ та підписав Меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції України, Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації.
14 Лютого, 2023 р., 15:43
Микола Йосипович був неординарною людиною, митцем, педагогом, який виховав не одне покоління. Самовідданий патріот рідного краю - автор слів і музики гімну Богодухівського району. Митець, завдяки таланту якого прийдешньому поколінню залишаться неповторні картини мальовничої Богодухівщини.